Hotel Aragonese

cena od 5 319 Kč termín: 14.07.2018 délka: 8 dní (zájezd č. 497047)

8 - denní zájezd

Poloha: Ischia Ponte, kdysi rybářská vesnička si dodnes zachovala původní charakter. Příjemný rodinný hotel je situován na klidném místě poblíž proslulého Aragonského hradu a nedaleko moře. Součástí hotelu je venkovní termální bazén (34°C) s vybavenou terasou, u kterého si hosté mohou odpočinout a zarelaxovat. Hotel svým tradičním dekorem a službami uspokojí všechny věkové kategorie, zejména pak rodiny s dětmi, mladé páry a skupinky. Do historického centra se dostanete asi po 5 min. procházce (asi 400 m). Jsou zde různé obchůdky se suvenýry, restaurace, kavárničky a hospůdky.

Vzdálenost od moře : asi 600 m od hotelu.

asi 400

Pláž: Písečná: nedaleko hotelu je pláž Cartaromana, kde vyvěrají termální prameny přímo do moře a je odtud výhled na Aragonský hrad. Nejbližší pláž je Spiaggia dei Pescatori.

Vybavení: Recepce, bar, restaurace, zahrada, venkovní termální bazén (34°C), společenská místnost s TV, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

Sport a zábava: Vodní a plážové sporty, termální parky, bohaté společenské a kulturní vyžití. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Doporučujeme: Castello Aragonese: mohutná pevnost z 14. st. Sloužila jako pevnost ochraňující obyvatele před piráty. Ostrov Capri: vodní výlet na romantický ostrov.
Pompeje a Herculaneum: antické osady, jižně od Neapole. Unikátní doklad o každodenním životě starých Římananů.

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Ubytování: hotel ***

Jednoduše a elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV. Většina pokojů je s balkonem.

P 1/2

Dvoulůžkový pokoj: vlastní soc. zařízení, telefon, TV. Většina pokojů je s balkonem. Pokoje s výhledem na bazén za poplatek.

P 1/2+1

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou: vlastní soc. zařízení, telefon, TV. Většina pokojů je s balkonem. Pokoje s výhledem na bazén za poplatek.

P 1/2+2

Dvoulůžkový pokoj se 2 přistýlkami: vlastní soc. zařízení, telefon, TV. Většina pokojů je s balkonem. Pokoje s výhledem na bazén za poplatek.

P 1/1

Jednolůžkový pokoj: vlastní soc. zařízení, telefon, TV.

Stravování: polopenze

Polopenze – snídaně - kontinentální (pečivo, máslo, marmeláda, suchary, salám/šunka, sýr, káva, kapuccino, čaj, mléko, džus,...), večeře servírovaná, jednotné menu (1.chod, 2.chod s přílohou, desert, na vyžádání možná variace).

Doprava: vlastní

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

6 890 Kč
Základní cena od 6 890 Kč

VILLA TINA

Itálie, Ischia
Kvalitní hotel se strategickou pozicí v městečku Ischia Porto, kde je klid a zároveň blízko do centra a pouhých pár minut pěšky na pláž. Služby : K dispozici je termální bazén (33 °C) s hydromasáží, kosmetické centrum, bar, restaurace, zahrada. Zdarma Wi-Fi připojení k internetu. Vzdálenost : od moře:…
termín: 20.10.2018 délka: 8 dní
16 090 Kč
Základní cena od 16 090 Kč

VILLA TINA

Itálie, Ischia
Kvalitní hotel se strategickou pozicí v městečku Ischia Porto, kde je klid a zároveň blízko do centra a pouhých pár minut pěšky na pláž. Služby : K dispozici je termální bazén (33 °C) s hydromasáží, kosmetické centrum, bar, restaurace, zahrada. Zdarma Wi-Fi připojení k internetu. Vzdálenost : od moře:…
termín: 20.10.2018 délka: 8 dní
8 630 Kč
Základní cena od 8 630 Kč

Hotel Giardino delle Ninfe e La Fenice

LastMinute
Itálie, Ischia
Poloha: Hotel Giardino delle Ninfe e La Fenice se nachází v zálivu Cartaromana naproti Aragonskému hradu s výhledem na moře. Svou polohou nad mořem umožní hostům využít privátního sestupu po schůdcích z hotelové zahrady přímo na soukromou plážičku - písek, kameny a vybavené molo se slunečníky a lehátky…
termín: 20.10.2018 délka: 8 dní

Nabízí

ADRIALAND s.r.o.

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
60200 Brno
telefon: 542321322

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Benátky 0 °C
Capri 7 °C
Cervia 1 °C
Firenze -2 °C
Milán -2 °C
Neapol 4 °C
Řím -1 °C
Rimini 2 °C
Roma / Urbe -2 °C

Základní informace

Itálie

Itálie
Hlavní město: Řím
Počet obyvatel: 60 056 010
Měna: EUR
Rozloha: 301,225 km2

Místopisy

  • Val di Sole

    Val di Sole, neboli "Slunečné údolí", je jednou z nejrozsáhlejších oblastí italských Dolomit, které se rozprostírá západně od Bolzana na rozhraní Trentina a Lombardie. Lyžovat…

  • Paganella

    Dolomiti Brenta se nacházejí v regionu Trentino - v oblasti bohaté na tradice, která je v létě rájem pro horolezce a v zimě nabízí možnosti pro lyžařské nadšence. Plošina…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://italie.vasezajezdy.cz/zajezdy/ischia-ponte-hotel-aragonese-497047/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://italie.vasezajezdy.cz