Hotel Aragonese

cena od 6 291 Kč termín: 26.05.2018 délka: 8 dní (zájezd č. 497047)

8 - denní zájezd

Poloha: Ischia Ponte, kdysi rybářská vesnička si dodnes zachovala původní charakter. Příjemný rodinný hotel je situován na klidném místě poblíž proslulého Aragonského hradu a nedaleko moře. Součástí hotelu je venkovní termální bazén (34°C) s vybavenou terasou, u kterého si hosté mohou odpočinout a zarelaxovat. Hotel svým tradičním dekorem a službami uspokojí všechny věkové kategorie, zejména pak rodiny s dětmi, mladé páry a skupinky. Do historického centra se dostanete asi po 5 min. procházce (asi 400 m). Jsou zde různé obchůdky se suvenýry, restaurace, kavárničky a hospůdky.

Vzdálenost od moře : asi 600 m od hotelu.

asi 400

Pláž: Písečná: nedaleko hotelu je pláž Cartaromana, kde vyvěrají termální prameny přímo do moře a je odtud výhled na Aragonský hrad. Nejbližší pláž je Spiaggia dei Pescatori.

Vybavení: Recepce, bar, restaurace, zahrada, venkovní termální bazén (34°C), společenská místnost s TV, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

Sport a zábava: Vodní a plážové sporty, termální parky, bohaté společenské a kulturní vyžití. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Doporučujeme: Castello Aragonese: mohutná pevnost z 14. st. Sloužila jako pevnost ochraňující obyvatele před piráty. Ostrov Capri: vodní výlet na romantický ostrov.
Pompeje a Herculaneum: antické osady, jižně od Neapole. Unikátní doklad o každodenním životě starých Římananů.

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Ubytování: hotel ***

Jednoduše a elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV. Většina pokojů je s balkonem.

P 1/2

Dvoulůžkový pokoj: vlastní soc. zařízení, telefon, TV. Většina pokojů je s balkonem. Pokoje s výhledem na bazén za poplatek.

P 1/2+1

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou: vlastní soc. zařízení, telefon, TV. Většina pokojů je s balkonem. Pokoje s výhledem na bazén za poplatek.

P 1/2+2

Dvoulůžkový pokoj se 2 přistýlkami: vlastní soc. zařízení, telefon, TV. Většina pokojů je s balkonem. Pokoje s výhledem na bazén za poplatek.

P 1/1

Jednolůžkový pokoj: vlastní soc. zařízení, telefon, TV.

Stravování: polopenze

Polopenze – snídaně - kontinentální (pečivo, máslo, marmeláda, suchary, salám/šunka, sýr, káva, kapuccino, čaj, mléko, džus,...), večeře servírovaná, jednotné menu (1.chod, 2.chod s přílohou, desert, na vyžádání možná variace).

Doprava: vlastní

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

12 490 Kč
Základní cena od 12 490 Kč

GIRDINO DELLE NINFE

Itálie, Ischia
Hotel Giardino delle Ninfe *** okouzlí každého svou krásnou okolní krajinou. Hotel se nachází na ostrově Ischia, zasazený v překrásné zátoce Cartaromana. Naskýtá se zde úchvatný a jedinečný pohled na Aragonský hrad a ostrovy Vivara a Procida. Hotel má soukromou pláž v zátoce Cartaromana. Služby Hotel…
termín: 04.05.2018 délka: 10 dní
8 091 Kč
Základní cena od 8 091 Kč

Hotel Giardino delle Ninfe e La Fenice

Itálie, Ischia
Poloha: Hotel Giardino delle Ninfe e La Fenice se nachází v zálivu Cartaromana naproti Aragonskému hradu s výhledem na moře. Svou polohou nad mořem umožní hostům využít privátního sestupu po schůdcích z hotelové zahrady přímo na soukromou plážičku - písek, kameny a vybavené molo se slunečníky a lehátky…
termín: 17.03.2018 délka: 8 dní
23 190 Kč
Základní cena od 23 190 Kč

GRAND HOTEL IL MORESCO

Itálie, Ischia
Exkluzivní hotel v maursko-španělském stylu, obklopený parkem s exotickými stromy a květinami, je umístěný v jednom z nejkrásnějších a nejelegantnějších míst na ostrově. Zároveň se nachází pouhých pár kroků od moře a od věhlasného Corsa Vittorie Colonny. Služby Venkovní termální bazén, 2 vnitřní termální…
termín: 21.04.2018 délka: 8 dní

Nabízí

ADRIALAND s.r.o.

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
60200 Brno
telefon: 542321322

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Benátky 0 °C
Capri 7 °C
Cervia 1 °C
Firenze -2 °C
Milán -2 °C
Neapol 4 °C
Řím -1 °C
Rimini 2 °C
Roma / Urbe -2 °C

Základní informace

Itálie

Itálie
Hlavní město: Řím
Počet obyvatel: 60 056 010
Měna: EUR
Rozloha: 301,225 km2
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://italie.vasezajezdy.cz/zajezdy/ischia-ponte-hotel-aragonese-497047/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://italie.vasezajezdy.cz