American Hotel****

cena od 4 890 Kč termín: 27.4.2018 délka: 5 dní (zájezd č. 474788)

5 - denní zájezd

Poznejte krásy jižní Itálie, nejnavštěvovanější památky Evropy i přírodní bohatství.

Místa, kde kráčela historie i úžasné scenérie Vesuvu, Pompejí a přírodní krásy ostrova Capri. Užijte si pobyt v kvalitním hotelu**** se snídaněmi.

5-ti denní poznávací zájezd se zkušeným průvodcem, autobusovou dopravou a ubytováním v kvalitním hotelu**** se snídaněmi za krásami jižní Itálie, kde navštívíme starobylý Řím a Vatikán, zažijeme slavný Vesuv, Pompeje, krásnou Neapol a nádherný ostrov Capri.

Ubytování: hotel ****

Kvalitní hotel**** s klimatizovanými pokoji s vlastním příslušenstvím, minibarem, Wi-Fi internetovým připojením, satelitní televizí, sejfem, vysoušečem vlasů, atd. Samozřejmostí jsou ručníky a osušky na pokojích.
Hotel je umístěn u známých termálních lázní Agnano Terme u Neapole.

Stravování: snídaně

Bohaté snídaně formou bufetu, včetně nápojů.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: z Ostravy přes Olomouc a Brno, Prahu a ve směru k německým hranicím (na dotaz v CK) – časy budou upřesněny dle nástupních míst.
Doprava: je realizována zájezdovými autokary (klima, toaleta, minibar).

Nejbližší volné termíny

termín od termín do počet dní cena od Rezervace
27.4.2018 1.5.2018 5 4 890 Kč rezervovat

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Odjezd z ČR přes den, nástupní místa po trase z Ostravy přes Olomouc, Brno, Prahu a směr Německo. Časy budou upřesněny podle jednotlivých nástupních míst.
2. den:Řím a Vatikán. Příjezd do Říma v ranních hodinách, celodenní prohlídka nejproslulejších míst Říma a jeho antických památek, prohlídka Vatikánu nebo volitelný individuální program. Koloseum, Forum Románum, Kapitol, Kapitolské náměstí, Benátské náměstí, prohlídka Pantheonu, Kostel Santa Maria Maggiore, náměstí Navona a další (dle časových možností a zájmu prohlídka dalších pamětihodností), prohlídka Vatikánu. Odjezd z Říma ve večerních hodinách na ubytování poblíž Neapole.. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
3. den:Vesuv, Pompeje a Neapol. Po snídani vyjedeme na Vesuv s nádherným výhledem na Neapolský záliv a ostrovy Capri, Ischia a Procida. Poté se vydáme do nedalekých Pompejí, antického města, které bylo v roce 79 „pohřbeno“ výbuchem Vesuvu. Osobní volno na prohlídku tohoto unikátního archeologického areálu. Návštěva Neapole, jejíž historické jádro je zahrnuto v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Procházka kolem hradu Castel Nuovo, Galerie Umberto, Teatro San Carlo, nejstarší činná operní scéna v Evropě. Na Piazza del Plebiscito uvidíte královský palác Palazzo Reale a kostel San Francesco di Paola. Osobní volno. Návrat na hotel. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
4. den:Neapol, ostrov Capri. Po snídani odjedeme do Neapole, odkud se vydáme z místního přístavu na ostrov Capri, jenž je perlou Neapolského zálivu, alternativně osobní volno v Neapoli. Možnost absolvování vyhlídkové okružní plavby okolo ostrova Capri, možnost koupání (dle sezóny), prohlídka stejnojmenného hlavního městečka Capri, popř. klidnějšího Anacapri. Z ostrova Capri odplujeme k večeru zpět do Neapole k odjezdu zpět do ČR. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
5. den:Příjezd do ČR. Návrat zpět do ČR do jednotlivých nástupních míst přes den, v odpoledních či podvečerních hodinách.


Podobné zájezdy v této destinaci

7 511 Kč
Základní cena od 7 511 Kč

Florencie Řím Neapol Pompeje Benátky

LastMinute
Itálie, Toskánsko
Florencie - Řím - Neapol - Pompeje – Benátky Florencie - Zahrady Boboli: Zahrady, které patří k Palazzo Pitti vznikaly postupně už od 15. století. Dnes nabízí renesanční a barokní části s mnoha fontánami, sochami a jeskyněmi. V dobách renesance se v zahradách konaly slavnosti a bály, které pořádali členové…
termín: 24.10.2017 délka: 6 dní
76 800 Kč
Základní cena od 76 800 Kč

Silver Spirit

Egypt, Alexandrie
Silversea je jednou z mála lodních společností, které nabízejí skutečně All Inclusive plavby. V ceně je zahrnuta většina alkoholických i nealkoholických nápojů, vč. denně doplňovaného minibaru v kajutě, WIFI připojení ve všech prostorách lodi, spropitné, služby osobního stewarda od vybalení vašich zavazadel…
termín: 15.11.2017 délka: 9 dní
4 990 Kč
Základní cena od 4 990 Kč

Řím, Vatikán, Neapol, Vesuv, Pompeje, Sorrento, Capri

FirstMinute
Itálie, Pompeje
Odjezdy z celé ČR bez příplatku. Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě poskytovaných nadstandardních služeb klientům. Garance nejlepší ceny v ČR a SR ! V ceně dopravy již i všechny poplatky včetně zahraničních !!! U nás již nic na poplatky nedoplácíte !!! Oblíbený vyzkoušený poznávací program…
termín: 29.3.2018 délka: 5 dní

Nabízí

Cestovní Kancelář A21

Cestovní Kancelář A21

Palackého 203
75661 Rožnov pod Radhoštěm
telefon: 571 117 141

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Benátky 15 °C
Capri 20 °C
Cervia 11 °C
Firenze 17 °C
Milán 15 °C
Neapol 18 °C
Paganella 4 °C
Rimini 13 °C
Roma / Urbe 29 °C
Řím 14 °C

Základní informace

Itálie

Itálie
Hlavní město: Řím
Počet obyvatel: 60 056 010
Měna: EUR
Rozloha: 301,225 km2
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://italie.vasezajezdy.cz/zajezdy/krasy-jizni-italie-rim-vatikan-neapol-vesuv-474788/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://italie.vasezajezdy.cz