American Hotel****

cena od 4 890 Kč termín: 27.04.2018 délka: 5 dní (zájezd č. 474788)

5 - denní zájezd

Poznejte krásy jižní Itálie, nejnavštěvovanější památky Evropy i přírodní bohatství.

Místa, kde kráčela historie i úžasné scenérie Vesuvu, Pompejí a přírodní krásy ostrova Capri. Užijte si pobyt v kvalitním hotelu**** se snídaněmi.

5-ti denní poznávací zájezd se zkušeným průvodcem, autobusovou dopravou a ubytováním v kvalitním hotelu**** se snídaněmi za krásami jižní Itálie, kde navštívíme starobylý Řím a Vatikán, zažijeme slavný Vesuv, Pompeje, krásnou Neapol a nádherný ostrov Capri.

Ubytování: hotel ****

Kvalitní hotel**** s klimatizovanými pokoji s vlastním příslušenstvím, minibarem, Wi-Fi internetovým připojením, satelitní televizí, sejfem, vysoušečem vlasů, atd. Samozřejmostí jsou ručníky a osušky na pokojích.
Hotel je umístěn u známých termálních lázní Agnano Terme u Neapole.

Stravování: snídaně

Bohaté snídaně formou bufetu, včetně nápojů.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: z Ostravy přes Olomouc a Brno, Prahu a ve směru k německým hranicím (na dotaz v CK) – časy budou upřesněny dle nástupních míst.
Doprava: je realizována zájezdovými autokary (klima, toaleta, minibar).

Nejbližší volné termíny

termín od termín do počet dní cena od Rezervace
27.04.2018 01.05.2018 5 4 890 Kč rezervovat

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Odjezd z ČR přes den, nástupní místa po trase z Ostravy přes Olomouc, Brno, Prahu a směr Německo. Časy budou upřesněny podle jednotlivých nástupních míst.
2. den:Řím a Vatikán. Příjezd do Říma v ranních hodinách, celodenní prohlídka nejproslulejších míst Říma a jeho antických památek, prohlídka Vatikánu nebo volitelný individuální program. Koloseum, Forum Románum, Kapitol, Kapitolské náměstí, Benátské náměstí, prohlídka Pantheonu, Kostel Santa Maria Maggiore, náměstí Navona a další (dle časových možností a zájmu prohlídka dalších pamětihodností), prohlídka Vatikánu. Odjezd z Říma ve večerních hodinách na ubytování poblíž Neapole.. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
3. den:Vesuv, Pompeje a Neapol. Po snídani vyjedeme na Vesuv s nádherným výhledem na Neapolský záliv a ostrovy Capri, Ischia a Procida. Poté se vydáme do nedalekých Pompejí, antického města, které bylo v roce 79 „pohřbeno“ výbuchem Vesuvu. Osobní volno na prohlídku tohoto unikátního archeologického areálu. Návštěva Neapole, jejíž historické jádro je zahrnuto v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Procházka kolem hradu Castel Nuovo, Galerie Umberto, Teatro San Carlo, nejstarší činná operní scéna v Evropě. Na Piazza del Plebiscito uvidíte královský palác Palazzo Reale a kostel San Francesco di Paola. Osobní volno. Návrat na hotel. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
4. den:Neapol, ostrov Capri. Po snídani odjedeme do Neapole, odkud se vydáme z místního přístavu na ostrov Capri, jenž je perlou Neapolského zálivu, alternativně osobní volno v Neapoli. Možnost absolvování vyhlídkové okružní plavby okolo ostrova Capri, možnost koupání (dle sezóny), prohlídka stejnojmenného hlavního městečka Capri, popř. klidnějšího Anacapri. Z ostrova Capri odplujeme k večeru zpět do Neapole k odjezdu zpět do ČR. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
5. den:Příjezd do ČR. Návrat zpět do ČR do jednotlivých nástupních míst přes den, v odpoledních či podvečerních hodinách.


Podobné zájezdy v této destinaci

4 990 Kč
Základní cena od 4 990 Kč

Řím, Vatikán, Neapol, Vesuv, Pompeje, Sorrento, Capri

FirstMinute
Itálie, Pompeje
Odjezdy z celé ČR bez příplatku. Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě poskytovaných nadstandardních služeb klientům. Garance nejlepší ceny v ČR a SR ! V ceně dopravy již i všechny poplatky včetně zahraničních !!! U nás již nic na poplatky nedoplácíte !!! Oblíbený vyzkoušený poznávací program…
termín: 29.03.2018 délka: 5 dní
7 990 Kč
Základní cena od 7 990 Kč

Řím, Neapolský záliv

Itálie, Capri
Tento zájezd do Říma a Neapolského zálivu je určen pro ty, kteří již navštívili historická města severní i střední Itálie a chtějí poznat místa další, neméně významná a proslulá svojí krásou, kulturními a historickými památkami. Řím je město proslulé svojí historií.
termín: 18.05.2018 délka: 7 dní
12 390 Kč
Základní cena od 12 390 Kč

Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu

Itálie, Capri
Pobytově-poznávací zájezd do jižní Itálie, do oblasti Neapolského zálivu, nabízí dny odpocinku u more i poznání nejslavnejších italských památek. Tem vévodí slavné Pompeje, znicené výbuchem sopky Vesuv v r. 79. Vesuv se dodnes tycí nad pobrežními oblastmi této cásti Kampánie jako nemý svedek této obrovské…
termín: 01.06.2018 délka: 10 dní

Nabízí

Cestovní Kancelář A21

Cestovní Kancelář A21

Palackého 203
75661 Rožnov pod Radhoštěm
telefon: 571 117 141

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Benátky 22 °C
Capri 24 °C
Cervia 20 °C
Firenze 24 °C
Milán 22 °C
Neapol 24 °C
Paganella 9 °C
Rimini 22 °C
Roma / Urbe 29 °C
Řím 22 °C

Základní informace

Itálie

Itálie
Hlavní město: Řím
Počet obyvatel: 60 056 010
Měna: EUR
Rozloha: 301,225 km2
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://italie.vasezajezdy.cz/zajezdy/krasy-jizni-italie-rim-vatikan-neapol-vesuv-474788/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://italie.vasezajezdy.cz