Lignano Sabbiadoro, Villa Lucchese - 8 denní pobyt

cena od 8 700 Kč termín: 08.09.2018 délka: 8 dní (zájezd č. 409641)

8 - denní zájezd

Na letní pobyty zakoupené do 24.3.2018 Vám stačí uhradit zálohu jen 500,-Kč / osoba.

Villa Lucchese je nová moderní rezidence, která se skládá z 15 apartmánů, všechny mají velkou terasu, bezplatné Wi-fi, bezpečnostní dveře, vlastní parkoviště, střešní solárium s lehátky a výtahem, před vilkou je malý hrací koutek pro děti. Vila se nachází se asi 200m od centra Lignano Sabbiadoro a cca 500m od písečné pláže. Pobyt s malým pejskem bez příplatku, nutno nahlásit předem.
Vratná kauce není vyžadována, klient je povinen předat apartmán v pořádku a případné škody uhradit.

SABBIADORO je nejrušnějším místem oblíbeného letoviska Lignano a vyznačuje se čilým denním i nočním životem. Promenády lemuje množství restaurací, pizzerií, kaváren, obchodů i luxusních butiků, zároveň zde však najdete i hezké rezidenční zóny klidu s vilkami a rezidencemi a elegantními hotely.
Pláž v Lignano Sabbiadoro má jemný písek. Na pláži si můžete za poplatek vypůjčit slunečníky, lehátka, surfy i šlapadla. Pláž v Lignano Sabbiadoro má i volné části (zdarma) bez slunečníků a lehátek. Moře v Lignanu se postupně svažuje, má mělké dno a je tedy vhodné pro malé děti i neplavce. Moře je čisté o čemž svědčí modrá vlajka. Průměrná teplota vody v měsíci červnu je 21°C, v červenci 26°C, v srpnu 25°C a v září 21°C. Lignano Sabbiadoro nabízí širokou škálu možností ke sportování – tenis, golf, plavání, potápění, jachting, rybaření, windsurfing, bowling, střelba, plážový volejbal, aerobik. Můžete zde strávit celý den v jednom ze zábavních parků, jako jsou Aquasplash, Gulliverlandia, Junior Park a Gommosi. Každé pondělí se zde konají typické trhy s mnoha stánky.
Na místě je v italské kanceláři klientům k dispozici český delegát, u kterého je možné zakoupit i některý z mnoha nabízených výletů jako jsou: Benátky, Terst, Aquilea, Marano Lagunara, Muslickovy ostrov, Oasa reky Stella.

Ubytování: apartmán

Jednopokojové studio (3-4 osoby) S4: je složený z jednoho velkého pokoje s dvoulůžkem, kuchyňského koutu s rozkládací postelí pro další 2 osoby, koupelna se sprchou, WC. SAT-TV, trezor. Venkovní terasa je vybavená stolkem a židlemi.

Apartmán typu Bilo (3 osoby) A3: mají ložnici s dvoulůžkem a dalším samostatným lůžkem, oddělená vybavená kuchyně, koupelna se sprchou, WC. SAT-TV, trezor. Klimatizace za příplatek. Terasa nebo balkón jsou vybavené stolkem a židlemi.

Apartmán typu Bilo (5 osob) A5: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem a jednolůžkem, koupelna, balkon nebo přímý vstup ven (apartmán může být v přízemí).

Apartmán typu Trilo (7 osob) A7: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s manželským lůžkem a jednolůžkem, koupelna, balkon.

Stravování: vlastní

Doprava: vlastní

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

4 000 Kč
Základní cena od 4 000 Kč

VILLA YACHTING

Itálie, Lignano Sabbiadoro
Tato residence se vyznačuje především úchvatným výhledem na lagunu a také výhodnou polohou v blízkosti pláže, ale také centra, kde je možno realizovat nákupy a další. Parkování zdarma 300m od rezidence.
termín: 03.05.2019 délka: 10 dní
3 687 Kč
Základní cena od 3 687 Kč

Rezidence BIANCO NERO*** - typ bilo

FirstMinute
Itálie, Benátsko
Poloha: Rezidence Bianco Nero se nachází přímo u pláže a přibližně 600 m od nákupních a zábavních možností v centru Lignano Sabbiadoro. Ubytování: Apartmány typu bilo pro 3 až 5 osob jsou vybaveny obývacím pokojem s gaučem pro 2 osoby a jedním dalším lůžkem (může být rozkládací), ložnicí s manželskou…
termín: 24.05.2019 délka: 10 dní
5 500 Kč
Základní cena od 5 500 Kč

VILLA YACHTING

Itálie, Lignano Sabbiadoro
Tato residence se vyznačuje především úchvatným výhledem na lagunu a také výhodnou polohou v blízkosti pláže, ale také centra, kde je možno realizovat nákupy a další. Parkování zdarma 300m od rezidence.
termín: 20.04.2019 délka: 8 dní

Nabízí

APEX TOUR s.r.o.

APEX TOUR s.r.o.

Božetice 151
39901 Milevsko
telefon: 775 227 544

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Benátky 14 °C
Capri 7 °C
Cervia 12 °C
Firenze 14 °C
Milán 12 °C
Neapol 18 °C
Řím 17 °C
Rimini 18 °C
Roma / Urbe 11 °C

Základní informace

Itálie

Itálie
Hlavní město: Řím
Počet obyvatel: 60 056 010
Měna: EUR
Rozloha: 301,225 km2

Místopisy

  • Val di Sole

    Val di Sole, neboli "Slunečné údolí", je jednou z nejrozsáhlejších oblastí italských Dolomit, které se rozprostírá západně od Bolzana na rozhraní Trentina a Lombardie. Lyžovat…

  • Paganella

    Dolomiti Brenta se nacházejí v regionu Trentino - v oblasti bohaté na tradice, která je v létě rájem pro horolezce a v zimě nabízí možnosti pro lyžařské nadšence. Plošina…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://italie.vasezajezdy.cz/zajezdy/lignano-sabbiadoro-villa-lucchese-8-denni-409641/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://italie.vasezajezdy.cz